Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-12, 07:00   #883
rapatuja
Przyczajenie
 
Avatar rapatuja
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 26
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Źle mnie zrozumiałyście. Podałam przykładowo sprzedawcę, który bardzo szybko wysyła paczki i oprócz chłamu, ma również oferty sprawdzone, które widziałam, dotknęłam i mogłam się im z bliska przyjrzeć.
Styczność z aliexpress i z handlem na nim mam już od dawna. Jednak aktualnie chciałam założyć coś własnego i pośredniczenie w sprzedaży z aliexpress jest jednym ze sposobów pozyskiwania klientów. Są informowani o czasie dostawy i nieraz ktoś musi długo czekać na dobry produkt. Nigdy nie przedkładałam szybkości nad jakość.

Pytam Was o "szybkich sprzedawców" bo w swoich ofertach na pewno mają również rzeczy dobrej jakości. Wystarczy poczytać opinie, porozmawiać z producentem i zakupić do siebie przykładowy produkt.

Ja nie wiem czy ja nie zrozumiale po prostu piszę, ale ilekroć dodałam cokolwiek na forum to byłam zjechana, mimo że pytałam kulturalnie.

Aliexpress to nie zawsze produkty kiepskiej jakości. Miałam do czynienia z na prawdę fajnymi rzeczami zapakowanymi nawet bardzo ładnie.
Coś jednak na temat jakości wiem, bo byłam pracownikiem laboratorium we Włoszech gdzie oglądaliśmy produkty, które miały trafić do tych ekskluzywnych wielkich drogich marek. I powiem Wam szczerze, że naoglądałam się niezłej sztumy.
Spotkałam się☠też z tym, że chiny produkowały dla znanych marek torebki, paski.. i były o wiele lepiej i staranniej wykonane niż jak wychodziły od włoskich wykonawców.

Handel w pośrednictwie wydaje mi się zupełnie dobry. Jeżeli klientowi nie spodoba się produkt to go do mnie odsyła a ja odsyłam mu wszystkie pokryte koszty. Tacy klienci piszą potem dobre opinie i wracają. Wiem to bo już byłam w tej branży.
rapatuja jest offline Zgłoś do moderatora