Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja walka z tłuszczem!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-22, 10:12   #1283
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
Wiecie dziewczyny tak sie zastanawiam i
albo wszyscy gdzies wyjechali na wakacje
albo nas tu jest coraz mniej i wszyscy sie powoli wykruszaja
Dzis kolejny dzien walki, w planach calonocne tance, a tak pozatym to hula hop mysle bedzie
Wczoraj bylo ladnie bo i dietka dotrzymana i cwiczenia byly bo byl bieg40 minut i 20 minut hula hop
co tam dziewczyny u was??

Z tego co pamiętam, to Puenta gdzieś wyruszyła w świat i na pewno u nas jeszcze zawita nie raz A reszta to nie wiem...

Ja wciąż czuję, że jestem w kropce. Probuję wprowadzić w życie to "niedojadanie", ale nie zawsze mi wychodzi
Wczoraj byłam na zakupach i kupiłam sobie aż cztery bluzki. To zdecydowanie mój rekord, bo zazwyczaj jeżeli coś mi się już spodobało (chociaż to rzadkość, bo mam dość specyficzny gust :P), to jak to już założyłam, to najchętniej zamknęłabym oczy - z każdej strony wystawał mi jakiś kawałek tłuszczu... Teraz jest zdecydowanie lepiej, chociaż jeszcze odznacza się nieco zaokrąglone podbrzusze, bo pozbyłam się szpetnych boczków i tłuszczu spod biustu (nie wystarczająco, wiadomo, ale lepiej jest). Jednak ciągle moją zmorą są nogi i ręce
Nie wiem, porozglądam się jeszcze trochę po wizażu, może znajdę jakieś nowe rozwiązania...
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując