Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić ??
Wątek: Co zrobić ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-12, 21:51   #25
Shar14
Zadomowienie
 
Avatar Shar14
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 567
Dot.: Co zrobić ??

Cytat:
Napisane przez takbonie Pokaż wiadomość
Autorze skoro Ty wiesz lepiej to co by się stało jej po tych lekach?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------



Tylko,że autor tego nie akceptuje.
Nie wiem, może ja odniosłam inne wrażenie, ale wydaje mi się, że on nie akceptuje jej kłamstw na temat tego, czemu tam chodzi.
Ona mówi, że przez senność i coś tam jeszcze, a na to wg wiedzy Autora nie potrzeba psychotropów. Odniosłam wrażenie, że martwi się tym, iż ona na takie błahe sprawy bierze tak silne leki (a lekarzy konowałów to mało w naszym kraju? Choć nie zakładam z góry, że źle ją zdiagnozował). Chłopak się zna trochę, więc pewne rzeczy może ocenić.
W skrócie: ona podała powód X i Y, on wg swojej wiedzy uważa, że to za silne i zbędne leki, więc chce, żeby przestała je brać, proponując co innegi na to. Ona się nie zgadza, dalej nie podaje prawdziwego powodu, więc on ma prawo podejrzewać, że te leki jej zaszkodzą. I chce, żeby je odstawila.
Tak to wygląda z mojej perspektywy.Może inaczej to odebrałyśmy, nie wiem. Najlepiej niech sam Autor się wypowie w tej kwestii.

Mniejsza, zbaczamy trochę z tematu. Mnie by bardziej martwiła skłonność dziewczyny do agresji, wieczne żale i jej wpływ na Autora (destrukcyjny zresztą). To w moich oczach by ją skreślało.
__________________
Niemożliwe jest tylko to, co sami takim uczynimy...

Edytowane przez Shar14
Czas edycji: 2015-03-12 o 21:59
Shar14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując