Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-16, 18:10   #3566
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja nie biegam niestety, ćwiczę tylko I masz rację, to uzależnia i pozytywnie nastraja No i przy okazji ćwiczenia dobrze działają na sylwetkę Ja dzięki ćwiczeniom nareszcie czuję, że mam mięśnie!
Przekąski to w ogóle zuuoooo... Jakieś paluszki itp.. nie lubię paluszków

Mój róż Clarins już wysłany jupiii

W ogóle skończył się mi mój ulubiony korektor pod oczy z Maybelline Dream Lumi Touch, chciałam go ponownie kupić, ale kurde z tą ceną to przesadzają... W Rossmannie 38 zł, no powariowali A tam chyba z 3 ml tego korektora... Więc skusiłam się na taki z Eveline Art-Scenic, koleżanka polecała, na KWC opinie też ma dobre. Mam nadzieję, że się sprawdzi Miała któraś?
Ja miałam ten korektor i jestem nawet zadowolona, choć nie jest to ideał, ale ładnie nawilża pod oczami, krycie raczej średnie, ale ja mam duże cienie pod oczami i problemem jest to ze jest dosc ciemny.


Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Moje zdobycze z clarins i body farm z kodu niespodzianka żel pod prysznic


Mnie przyszła wlasnie paczka z D i jestem zachwycona Lip Perfectorem oraz próbka Aliena
Jutro jeszcze odbieram zamowienie z Clinique i mam nadzieje, ze na ten miesiąc to bedzie koniec szaleństw
Tez chciałabym kupic ten korektor maybelline, ale mysle ze bedą niedługo promocje -40 na kolorówke, wiecie cos?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora