Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Modne, firmowe perełki XS S M MARZEC
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-19, 21:43   #1
Niskoslodzona
Rozeznanie
 
Avatar Niskoslodzona
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 548
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
Exclamation

Modne, firmowe perełki XS S M MARZEC


Witam w moim nowym, uporządkowanym wątku ! Szczerze mogę się przyznać, że bardzo dawno mnie tu nie było, jednak postanowiłam wrócić w celu odświeżenia mojej garderoby. Na wstępie mówię, że ten wątek jest moim jedynym i tylko poprzez niego (oraz ewentualne wiadomości prywatne) jest możliwość kontaktu ze mną. Jeżeli nie masz ubrań w rozmiarze S lub ewentualnie M czy butów 37-38 nie proponuj wymiany. To samo dotyczy 'przedwojennych' ubrań. Nie jestem tu po to by wymieniać modne ciuchy na babcine łaszki. Szanujmy się!


Co powinnaś wiedzieć przed przystąpieniem do wymiany?

1. Kiedy ciuszki mają jakiś mankament piszę o nim, kiedy w opisie nie widnieje żadna informacja o wadach jest to równoznaczne z tym, że dane ubranie jest w stanie bdb.
2. Wysyłam zawsze paczką lub listem poleconym.
3. Z racji tego, że o wszystkich wadach informuję nie uznaje 'odmian'.
4. Nic na siłę - wymieniam się tylko jeśli coś bardzo mi się spodoba dlatego nie proś, nie płacz jeśli nic nie wpadło mi w oko.
5. Zawsze odpisuję u Ciebie w wątku i liczę na to samo z Twojej strony, czysty szacunek do rozmówcy.
6. Jestem uczciwą osobą i liczę na Twoją uczciwość, dla zainteresowanych podaję namiary na moje konta na innych serwisach, gdzie mam wiele pozytywnych opinii.
7. Wymiary ciuszków podaję tylko zainteresowanym.


*Proszę o to by nie podawać linków, tylko pisać nazwy danych przedmiotów - tak będzie łatwiej i szybciej.

*Jeżeli nic nie znalazłaś na wymianę - napisz czego szukasz, poszukam czegoś w szafie co może Cię usatysfakcjonować.




Dziękuję za uwagę i życzę miłego przeglądania
__________________

Mój nowy, wymiankowy.

_________________________ _______________

Całkiem miła ta samotność, kiedy jesteśmy razem


Edytowane przez Niskoslodzona
Czas edycji: 2015-03-19 o 22:06
Niskoslodzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując