Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-24, 07:38   #1909
Yen.not
Raczkowanie
 
Avatar Yen.not
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków / Słupsk
Wiadomości: 326
GG do Yen.not
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez slimaczek19 Pokaż wiadomość
Bony uzyskujesz za płatności które dokonujesz kartą, każde 1000 zł to 10 zł bonu, które potem możesz odliczyć sobie od wysokości faktury w Avon. Transakcje bezgotówkowe to takie w sklepie, jak płacisz kartą za zakupy, ale wybranie gotówki w bankomacie powoduje naliczenie dodatkowej opłaty
A zapłacenie za coś przez internet to tez jest transakcja bezgotówkowa tak? Bo to jak dla mnie jedna z głównych zalet karty kredytowej - zwykłą nie mogę płacić przez internet - tylko przelewem.

Hmm.. Rocznie płaci się osiemdziesiąt coś i to od drugiego roku. Zastanawia mnie jedna rzecz - czy w takim razie mogę przez pierwszy rok (jeśli ewentualnie zdecydowałabym się na kartę) płacić te 4zł miesięcznie normalnie, a jeśli po jakimś czasie stwierdzę że jednak nie chce - zrezygnować z karty? Czy można z niej zrezygnować po roku? Bo jeśli można (a w pierwszym roku nie płaci sie tej rocznej opłaty) to by się fajnie opłacało - 4 zł miesięcznie i nic więcej (bo z bankomatów wypłacać nie zamierzam tą kartą) a wszelkie prezenty dla posiadaczek karty bym miała..
Dobrze myślę?

xal - był juz Ci piszę pw
__________________
"Arma nissi ut summoveas, ne sumpseris"

Edytowane przez Yen.not
Czas edycji: 2007-08-24 o 07:44 Powód: dopisek
Yen.not jest offline Zgłoś do moderatora