Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja walka z tłuszczem!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-24, 09:15   #1285
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

U mnie też już lepiej Jem dość obfite śniadania, a potem coraz mniej. I tylko na śniadanie jem chleb (1-2 kromki ciemnego), później to ewentualnie ryż do obiadu. Tylko dzisiaj na obiad będę miała kluchy z sosem, to najwyżej zjem malutko, bo uwielbiam
A wczoraj pod prysznicem stwierdziłam, że boczki mi baaardzo zmalały, zapewne od ćwiczeń
Tylko straszne ubolewam nad jednym - nie ważne jak schudnę, bo moje rozstępy pozostaną Mam je na plecach, boczkach, pośladkach, udach i pod kolanami i na piersiach (ale to ze dwa, może trzy) Tyle, że te na plecach, piersiach i pod kolanami mam już od co najmniej 3 lat (6 klasa podstawówki) i wtedy wcale nie utyłam, ani schudłam tak, aby miały powód się pojawić - po prostu dojrzewanie. A reszta pojawiła się pod koniec 3 klasy, kiedy to przestałam chodzić na tańce i praktycznie wcale się nie ruszałam, a posiłki oczywiście zostały takie same... Bardzo tego żałuję, że nie wzięłam się wtedy za siebie. Na początku wcale nie wiedziałam, że te zmiany na skórze są rozstępami, dopiero później mnie olśniło, ale nie wiedziałam też, że nie będę w stanie się ich pozbyć Tak to jest... głupota nie boli, niestety.
Do tych wszystkich dziewczyn, co nie mają rozstępów - cieszcie się, bo naprawdę jest z czego i uważajcie, żeby wam się nie pojawiły.

Eee... to kto zamieni się ze mną na skórę?
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując