Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marc Jacobs - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-02, 13:22   #165
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie tu jeszcze chyba nie było
Kusicie Instamarcami, ale jestem twarda

Co do Genius Gel, to testuję i testuję ten podkład, ale sama nie wiem, nic specjalnego, a i parafina w połowie składu hmm...
Skład (skopiowany ze strony sephora.com):


Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isohexadecane, Neopentyl Glycol, Diethylhexanoate, Sorbeth-30, Nylon-12, Peg-30 Dipolyhydroxystearate, Mica, Vp/Eicosene Copolymer, Silica, Aluminum Hydroxide, Peg/Ppg- 18/18 Dimethicone, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/ Cire De Candelilla, Magnesium Sulfate, Methylpropanediol, Pentylene Glycol, Magnesium Stearate, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyglycerin, Synthetic Fluorphlogopite, Paraffin, Sodium Myristoyl Glutamate, Parfum/Fragrance, Butylene Glycol, Sorbitan Laurate, Tocopherol, Hydroxyethylcellulose, Acetyl Dipeptide- Icetyl Ester, Hexyl Cinnamal, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Titanium Dioxide (Ci 77891), Bismuth Oxychloride (Ci 77163), Iron Oxides (Ci 77492, Ci 77491, Ci 77499).
Bardzo Ci dziękuję za skład
Parafina już raczej wyklucza tego typu kosmetyki dla mojej cery jestem pewna, że po całym dniu z tym podkładem będę miała kilka nowych krostek...
Na KWC póki co 2 recenzje, z czego tylko jedna dotyczy cery mieszanej i póki co jest pozytywna...
Muszę się grubo zastanowić - za taką cenę nie chciałabym się naciąć...
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując