Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-03, 15:41   #23
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Byłam niemalże przekonana, że jestem wiosną, ale myślałam, że prawdziwą wiosną, bo mam zielone oczy ze złotą obwódką i dobrze się czuję w ciepłych kolorach, ale na palecie nie było czerwieni, a to zdecydowanie mój kolor. No i biżuteria mnie zmyliła.

Chyba faktycznie jestem LS, mam delikatne rysy twarzy, jestem bardzo blada, ale jestem raczej żółtym bladziochem i zawsze pasowało mi i złoto i srebro, a w mocnym makijażu wyglądam jak klaun , więc maluję się bardzo delikatnie. Mam jasne brwi, a jak próbowałam podkreślić je delikatnie brązową kredką, to wyglądałam debilnie

I do tego świetnie wyglądam w czerwieni(ale jako ubranie, nie jako szminka, bo w czerwonej szmince przypominam klauna z mc donalda ) i pasują mi różowe(łososiowe, wiśniowe) odcienie szminek

Także pójdę w ciepłe beże, natury, albo delikatne złociste blondy, coś jak w załączniku, a jak sie przefarbuje, to dodam zdjecia.

I oczywiście bardzo dziękuję za pomoc w ustaleniu podtypu kolorystycznego

Pozdrawiam
Też dobrze wyglądam w czerwieni, ale nie tej najcieplejszej. A te blondy są śliczne, ciekawe, czy da się ocieplić mysie płukankami z rumianku
To nie tak, że my określiłysmy na 100% twój typ, po prostu na taki typ wyglądasz. Jakbys chciała, napisz na zbiorczym, dotyczącym typów urody, naskrobałam długiego pierwszego posta, może się przyda
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując