Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 23:41   #24
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Też dobrze wyglądam w czerwieni, ale nie tej najcieplejszej. A te blondy są śliczne, ciekawe, czy da się ocieplić mysie płukankami z rumianku
To nie tak, że my określiłysmy na 100% twój typ, po prostu na taki typ wyglądasz. Jakbys chciała, napisz na zbiorczym, dotyczącym typów urody, naskrobałam długiego pierwszego posta, może się przyda
Właśnie ja podobno świetnie wyglądałam(wg opinii osób trzecich) w krwisto czerwonej sukience. :P

Na zbiorczym też mi powiedziano, że jestem wiosną, koleżanka, która jest fryzjerką kolorystką też stwierdziła, że wg niej jestem jasną wiosną, także możliwe, że tak właśnie jest, właściwie, to chłodne typy urody odrzuciłam, gdyż wszystko wskazuje na to, że jestem ciepła, ewentualnie neutralna.

Rozjaśniłam włosy, na chwilę obecną mam coś takiego jak w załączniku Niestety czubek głowy (1-sze 5 cm włosów) trochę są przetlenione i będe musiała coś zrobić, żeby zrównać kolor do całości. Ale wydaje mi się, że lepiej mi w tym kolorze, to zdjecie z zamazaną tworzą pięknie oddaje kolor włosów (bez przetlenionego czubka)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02586.jpg (80,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02590.jpg (102,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02606.jpg (93,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02608.jpg (89,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02611.jpg (89,2 KB, 46 załadowań)
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując