Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik
Wątek: Trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 09:31   #1058
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

od rana czytam watek od poczatku, jestem przy poscie 110 i duuzo tego i czytam i czytam
najwiecej na poczatku jest o kompleksach, ogromnych, o wstawaniu o 6 zeby zrobic sobie makijaz i nienawisci do przystojnych facetow tradzik mam w rodzinie, przykro mi ze moje przyszle dzieci tez beda sie tak meczyc i cierpiec i ja nie bede w stanie nic z tym zrobic :|
mialam okropne kompleksy, dzieki tradzikowi zrobilam sie wredna, okropnie wredna ;] bardzo pomogl mi moj TZ, widze ze moge sie komus podobac, ze mam jakas wartosc, niesamowicie podnosi mnie to na duchu
po 7 latach moj tradzik jakos tak ustapil, teraz jest raczej problemem kosmetycznym, udaje mi sie utrzymywac skore w niby ladnym stanie, ale trwa mi to 15minut rano i pol godziny wieczorem... i nie bede nigdy w stanie nikomu wyjasnic, ze to nie po to, zeby byc jakas extra ladna, tylko po to zeby nie miec jutro calej twarzy w mini-niespodziewankach

jutro wyjezdzam na tydzien w gory z ludzmi z mojej szkoly, unikalam takich sytuacji od 4 lat i strasznie sie boje jak to bedzie wygladac, wszyscy z sliczna skora, ktorzy przetra ja raz dziennie tonikiem z avonu i maja spokoj od wszystkiego a mi to wszystkie trwa i trwa...
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora