Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie po 30 i później II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-26, 10:54   #4744
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Odchudzanie po 30 i później II

Cytat:
Napisane przez Lide Pokaż wiadomość
Wlanie niedawno wrocilam z przejazdzki do city - spedzilismy barzdo przyjemny dzien - pogoda cudowna 24 stopnie (koniec zimy juz mamy) - zjedlismy lunch i malz zaciagnol mnie obejrzec nowe apartmenty (on zna moje slabosci). Mowie wam rozchorowalam sie ze chcenia - nawet polozylam jeden "on hold" ale po blizszym rozeznaniu doszlam do wniosku ze poczekam na nastepny etap. To jest caly kompleks - japonskie ogrody, sauna, spa, basen, tennis court, squash, kino i jeszcze jakies *******y. Wybudowany i wyposazony akurat tak jak ja lubie "urban style" jezeli ktoras z was to zna. Niestety sa tak popularne ze od poniedzialku sprzedali ponad 70% i zostaly te chyba najdrozsze - ten co ja wybralam to penthouse na 7 pietrze - ale niestety po blizszym rozeznaniu jest zaraz obok windy - no a za taka cene to ja raczej wole byc ta jedna z pierwszych co wybiera a nie brac co sie ostalo. No ale bakcyla zalapalam i w srode i nastepny weekend jedziemy dalej polowac
oj Lide, cieszę się, że było tak fajnie

Cytat:
Napisane przez Midi Pokaż wiadomość
Blog stanikowy jest extra, ale oczywiście nerwowo się zaczęłam zastanawiać, a co, jeśli powinnam nosić 70D zamiast 75C? albo jakieś E? muszę iść do sklepu poprzymierzać chyba... niby wydaje mi się, że wszystko mi dobrze leży, ale... sama nie wiem... Ja mam każdy stanik inny i niestety większość już trochę znoszona, pewnie nie trzymają wymiarów za bardzo. Oj, ale ciężkie jest życie kobiety...
Spadam na razie, trzymajcie się ciepło
no tak "na oko" to bym Ci dała 70 D
chudzineczko



a ja mam pod biustem 74 jak w mordę strzelił

a było już chyba 73
no cóż wszędzie jestem większa
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora