Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 10:33   #4658
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
widzialyscie wiadomosci?
Niemka z berlina mająca 13 dzieci jest w ciazy z 4raczkami
i tez w sierpniu ma termin Porodu!
Aha zapomnialam dodać- ona ma 65 lat

troche chore to... no ale...

tak, czytałam o tym Chore!

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
To ładnie trzymasz wagę
No i te 6 kg z poprzedniej ciąży, to po porodzie miałaś pewnie mniej niż przed zajściem
U mnie już 6,5 kg na plusie.


Daj spokój z tymi snami
Mi się śniło, że gotowałam moje dziecko w garnku na rosół


Jak bym czytała o moim synku Też zawiedziony trochę tą siostrą i ciągle ma nadzieję, że lekarz się pomylił i będzie brat, a jak nie to następnym razem mam urodzić chłopca Następnego nie będzie ....
Wagę 'trzymam' pomimo zachcianek... ale chyba też trochę dzięki temu, że TSH teraz ciągle pięknie niziutko jest więc myślę, że to też o to chodzi

A ja się ciesze, że moj TŻ nie zna moich snów. Ostatnio mi się śniło, że miałam kochanka... znienawidzonego przeze mnie sąsiada, który okazał się przy okazji serdecznym przyjacielem mojego taty i spędzaliśmy wszyscy razem swięta...

Mój junior też miał najpierw fazę - "obojętnie, byle zdrowe mamusiu", później chciał chłopczyka jak się dowiedział, że siostra a teraz mówi, że nie zamieniłby Julki na żadnego innego braciszka
A co jest najbardziej rozczulające to po kilka razy dziennie przychodzi, głaszcze brzuszek, daje buziaki i mówi "Cześć Julcia, kocham Cię, wiesz? " Aż łzy w oczach stają
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora