Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-16, 13:49   #3531
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Na allegro zwyczajnie
Dzięki. Chyba też na all spróbuję wystawić. Mam do opchnięcia Mel Amora czarne rozm. 41 (gdyby któraś była zainteresowana ). Zdjęcie w załączniku.
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hej,

Przyszłam prosic o pomoc

Kupiłam TE UG w rozmiarze 40 oraz 41/42 i nie wiem które zostawić

41/42 są lużnawe i mam luz, powiedziałabym, że są po prostu za duże
40 są na styk, dosłownie, przylegają do stopy na całej długości i szerokości nie wiem czy nie powinnam mieć ciut więcej luzu w nich jednak.

Czy te buty w trakcie noszenia pod wpływem ciepła się jeszcze dopasują do stopy?

Mam te 40 na stopach i niby jest ok, ale czuję przód buta na dużym palcu i nie wiem czy to się później nie okaże przekleństwem, bo będzie mnie coś gniotło i uwierało.

Marudzę Wam tu, bo buty są absolutnie przepiękne i to moje pierwsze melissy w życiu, więc nie mam pojęcia czego oczekiwać i jak je potraktować, więc będę BARDZO wdzięczna za wszelką pomoc.
Kurcze, ja też mam problem z tymi UG Są na mnie ewidentnie za szerokie i o może 2mm za długie. Pewnie 38 byłoby za małe. Chyba spróbuję je sprzedać. Oddać już nie mam możliwości.

Przyszły moje Doris i są fajne, ale jakieś takie Nie mam koncepcji, do czego je nosić. W ogóle, odkąd mi stopa urosła po pierwszej ciąży, to jakaś taka kobylasta mi się wydaje i każde buty na niej źle leżą. Do tego jest mega wąska i nawet te Doris mi lekko przy palcach odstają. Zastanowię się jeszcze, co z nimi zrobić, bo w dobrej cenie je kupiłam. Kotki córeczki będę zwracała, bo są za duże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mel.jpg (90,8 KB, 17 załadowań)
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora