Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosna, dietka, odchudzanie, pełno u nas młodych panien! :D PM 2016, cz. 28
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-23, 10:58   #1149
asdii
Wtajemniczenie
 
Avatar asdii
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Wiosna, dietka, odchudzanie, pełno u nas młodych panien! :D PM 2016, cz. 28

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Ja mam taką ciocię prawdziwą ciocię od serca w zasadzie tylko jedną, siostrę mojego taty A tak to koleżanki mojej mamy też są mi bardziej znajome niż niektóre ciocie, ale ja w życiu bym się tak do niej nie zwróciła, nawet gdyby mi to proponowała nie raz i nie dwa
No każdy robi jak czuje i uważa Ja do jednej znajomej rodziców to po imieniu mówię, bo mnie jak byłam dzieckiem za każdym razem ochrzaniała, że ona żadna ciocia czy pani No i mam z nimi luźny kontakt, bo to strasznie wyluzowane towarzystwo jest Jeden "wujek" mnie na jakiejś imprezie wziął na poważną rozmowę. Ja miałam jakieś 12 lat, on był pijany i zaczął mi mówić "że jak strace dziewictwo, to mam od razu do ojca lecieć, bo ojciec zrozumie. Matka nie zrozumie, ale ojciec tak! Bo jego córka tak zrobiła i on zrozumiał itd" Od tamtej pory nic mnie nie dziwi i mam wyrąbane na jakieś konwenanse typu "pan/pani", nic się nie stanie jak nawet po imieniu powiem
__________________

Czytamy w 2015: 29
Czytamy w 2016: 4
asdii jest offline Zgłoś do moderatora