Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-24, 19:45   #4871
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 2

Ja dzis się czuję jak zombie.Nie wyspałam się wcale, najpierw nie mogłam zasnąć bo męczył mnie zespół niespokojnych nóg na zmianę pogody,potem Lilu budziła się 5 razy,potem mąż chrapał+ gadał przez sen a na końcu zaczął boleć mnie nadgarstek i tak zaczęłam dzień o 7 rano

Dziewczyny doradzcie mi bo nie wiem co myśleć ,która opcja wydaje się lepsza.

1- praca max 10 min samochodem od domu, wiecej pieniędzy,możliwość awansu,robicie co zawsze chciałyście ale prawdopodobnie 12 godzin 6-18 i czasami trzeba zostac dluzej z 30 min.

2- praca 45 min samochodem w tym samym miejscu inny dział,mniej pieniędzy lub troszkę więcej niż dotychczas,nie lubicie tej pracy za bardzo, od 8-17 albo 7-16.

Nie mogę zdecydowac się z mężem bo dostał ofertę pracy i z racji tego że drugie maleństwo w drodze i czy ja sobie dam radę sama z 2 dzieci? w sumie godziny pracy nie robią mi różnicy bo i tak od 7-17 jestem sama w domu z Lilianą ale obawiam się że mąż zmęczony po 12 godzinach i odbije się to na naszej rodzinie,związku itp.

Pieniądze pieniędzmi ale rodzina dla mnie jest najwazniejsza ale i kasa by sie przydała
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora