Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-28, 07:43   #1793
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

isa666, podoba mi się Twój zbiór Wygląda na przemyślany no i nie jest taki ogromny, co przy moim dążeniu do minimalizmu bardzo mi się spodobało Miałam sporo produktów, które widzę na zdjęciach, wiele z nich lubię

Może i ja oznaczę następnym razem swój zbiór

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
oooo isa masz porownanie wiec proszę, pomóż który gliss kur psikacz ma ładniejszy zapach? i dlaczego rozowym się rozczarowałas?
Ja też rozczarowałam się różowym psikaczem gliss kur.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wg. mnie najładniej pachnie ten żółty - Olejki pielęgnacyjne
Tak, olejki pielęgnacyjne są najlpesze Używam już trzeciej buteleczki Świetny zapach, świetne działanie

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Widzę, że przypadła Wam do gustu ta żółta odżywka do włosów A używałyście może szamponu z tej samej serii?? Mogłybyście coś o nim napisać? Ostatnio widziałam w sklepie promocję szampon+odżywka, ale nie wiedziałam czy zdecydować się czy nie.
Ja używam szamponu - mam już 5 opakowanie - jest rewelacyjny. Napisałam mu recenzję na KWC i nie chcę się powtarzać, ale pachnie pięknie, włosy dobrze po nim wyglądają, nie przetłuszczają się, są błyszczące i miękkie

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja uzywałam szamponu i odzywki do spłukiwania - uwielbiam ten zapach. Stosowane razem dały niezłe rezultaty; moje włosy się po nich nie przetłuszczały(ale poczytaj recenzje - bo niektórym dziewczynom zaostrzył przetłuszczanie). Były miękkie, gładkie, nie puszyły się. Ślicznie pachniały
Ja nie lubię tej do spłukiwania Zapach piękny, ale to wszystko w moim przypadku Mam cienkie włosy i robią się po niej oklapłe, potem zaczęłam stosować na same końcówki, ale i tak nie przypadła mi do gustu. Też napisałam jej recenzję.

Moim zdaniem z Olejków Pielęgnacyjnych najlepszy jest szampon i psikacz - moje KWC
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora