Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Złap coś nowego i niedrogiego, lumpeksy - nasze łowy i zdobycze część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-29, 11:03   #2071
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość
Dlaczego ja dopiero teraz znalazłam ten wątek? U mnie pewnie można już zdiagnozować u lekarza zaawansowany lumpkoholizm

Oto moje perełki, chociaż ciuszków z SH mam chyba 6 razy więcej

1. Sylwestrowa cekinowa sukienka TFNC, wycięty rozmiar, podejrzewam XS. Czeka na swój "pierwszy raz", bo jeszcze nie miałam gdzie jej ubrać
2. Sukienka w kropki bezmetkowa, trochę wzór kropek jest "rozmyty", ale nie przeszkadza mi to, uwielbiam.
3. Sukienka bordowa Dunnes, 36. Jak kupiłam, była za kolano, skróciłam ją, żeby tak bardzo poważnie nie wyglądała.
4. Delikatna sukienka w motylki, również bezmetkowa.

5. Sukienka w serduszka. Bałam się, że te falbany będą brzydko wyglądać, ale na szczęście jest ok, fajnie się nosi przez te gumki w pasie. Shikha, M.
6. Bluzka- mgiełka w kokardki, SWS, M.
7. Ulubiony żakiecik- aż podskoczyłam, jak go znalazłam. Jedyny minus to to, że się strasznie szybko "kulkuje". Macie jakieś sposoby oprócz ręcznego usuwania? Glamorous, 8.
8. Koszula Atmosphere, lubię takie "zmemlane", z podwijanymi rękawami 10.
9. Krótka bluzeczka w grochy. Rozmiar to 40, nie wyobrażam jej sobie w mniejszych, noszę standardowo S i jest w sam raz. Atmosphere.

Pozdrawiam, lumpkomaniaczki!
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując