Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Listopadowe :-) część I!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-30, 10:54   #1989
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hej dziewczynki
Z każdą godziną coraz bardziej się denerwuję przed dzisiejszą wizytą prawie tak jakbym jakiś egzamin miała zdawać

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymajcie kciuki za moją wizytę, oby wszystko było ok
Ja już trzymam i zazdroszczę, że wizytujesz szybciej ode mnie
Cały dzień mam zryty przez to czekanie...

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak sie wczoraj cieszyłam na to że wesele i w ogóle, a dziś jestem podłamana.. 😢 wykopali mnie z pracy, a obiecali umowę.. Ehh
Biedna No tak ostatni dzień miesiąca dzisiaj... Nie bardzo jestem w temacie umów na czas określony i wogóle, ale czy nie przedłużą Ci umowy do dnia porodu?

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Cześć I też witam nowe mamuśki. Fajnie robi się nas coraz więcej!

Ja już nie mogę się doczekać 12 maja... chcę zobaczyć maleństwo bo jak długo go nie widzę to ciągle mam myśli czy wszystko ok.. Jeszcze głupie sny mi się śnią.

Brzuch od 2 dni mnie od czasu do czasu pobolewa ale tak, że go czuję poprostu tak jakby mi się rozciągało wszystko, raz kłuje w jajnikach, raz czuje taki pełny na dole. Raz jakby w jelitach-takie wzdęcia. A raz w nocy jak poszłam siku i usiadłam na łóżku to mnie zabolał jak na owulacje.. ale nic innego się nie dzieje.
W poniedziałek jeszcze idę na badania krwi..
Nie wiem, dopadł mnie jakiś marny humor i ciągle się martwie czy wszystko w porządku. A jeszcze niedawno nie dopuszczałam innych myśli jak te że napewno jest OK.
Ja mam podobne bóle choć w większości to takie kłucie w okolicach jajników. Z humorem u mnie również podle od wczoraj

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Karoseria Witaj Fajna taka ciąża z zaskoczenia choć może być trudno z maluchami z tak małą różnicą wieku, ale wszystko jest do przejścia myślę Unikniesz przynajmniej zazdrości starszego dziecka o maluszka. Każda sytuacja mam swoje plusy

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Fasterka, om 02.02 a prenatalne tak samo

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Wiecie dziewczyny, ze juz mi pępek wyszedł, to jest jakis szok, az musialam kolczyk wyciągnąć bo glupio to wyglądało
Ja też mam kolczyk w pępku, ale u mnie jeszcze jest ok. Jak będę zahaczać o ubrania to wyjmę Choć mam nadzieję, że nastąpi to późno bo lubię mój kloczyk
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora