Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieznany ojciec
Wątek: Nieznany ojciec
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-04, 11:56   #27
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Nieznany ojciec

Cytat:
Napisane przez Joanna12345_f Pokaż wiadomość
Moja mama wpisała jego imię i nazwisko przy zapisywaniu mnie i na dowodzie niestety muszę mieć go wpisanego ale nazwisko mam mamy.
Tylko nie mogę brać np. stypendium socjalnego bo nie mam potwierdzonych jego dochodów ani nie mam alimentów ani nic.

Więc nie wiem, nie znam się za bardzo na tych sprawach. W akcie urodzenia mam tylko jego imię i nazwisko.

Aha i nie było żadnych rozpraw sądowych. Jak stał tak poszedł i nie było już po nim śladu przez te wszystkie lata.
mam taka sama sytuacje. Ze stypendium socjalnym nie mialam problemow, nie uznal mnie- nie jest czlonkiem rodziny. Raz tylko pisalam na uczelni oswiadczenie o sytuacji, ze nie dostaje alimentow itp.

Xfrida- ja np. W akcie urodzenia mam tylko imie ojca nic poza tym jesli o jego dane chodzi. Jako jego nazwisko mama podala swoje wlasne. A na 100% nie uznal mnie. Moze te 20kilka lat temu przepisy byly inne?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
To wątek-przestroga dla tych dziewczyn, co chcą się unieść honorem i olać faceta z którym zaszły w ciążę:
(...)
ogólna przestroga dla dziewczyn- nie sypiaj z byle kim, ewentualnie dobrze sie zabezpieczaj. Lepiej zapobiegac niechcianym ciążom z nieodpowiedzialnymi chłopaczkami, niz pozniej sie użerać z takim o pieniadze na pampersy.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując