Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-07, 12:02   #1559
Anol
Rozeznanie
 
Avatar Anol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ww/DE
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
A u nas z oczkiem juz lepiej dziś od rana jak ręką odjal
To super
Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
To jest normalne..... Dziecko po mm dłużej śpi, bo mm jest bardziej zapychające i sycące, organizm dłużej musi trawić to mleko. Mleko matki jest lekkostrawne dopasowane do jednego konkretnego dziecka. Ode mnie nie usłyszysz, że "daj mm to to samo" - nie to nie jest to samo.....

Ja wiem, że to dołujące to wiszenie na piersi, ale dziecko też musi usprawnić technikę ssania, czyli jak ssać efektywnie i dobrze, żeby się najadać na dłużej, takie wiszenie kończy się po ok miesiącu i wtedy dziecko potrafi bardzo szybko zjeść duże ilości mleka z jednej piersi.

Na prawdę polecam bloga Hafija, na fb działa Mleczne Wsparcie, Kwartalnik Laktacyjny - tam jest mnóstwo na ten temat i uwierzcie, że te problemy z kp, które Wam się wydają nie do przeskoczenia są chwilowe i będzie coraz lepiej.

Ja przez pierwsze 3 miesiące kp miałam doła, rzygać mi się chciało jak miałam ją ZNOWU karmić, ale wiedziałam, że to najlepsze co mogę jej dać od siebie, żadne mm nie zastąpi mojego pokarmu, ryczałam, zaciskałam zęby i na prawdę żałowałabym okropnie gdybym zrezygnowała i poddała się, bo tych chwil nikt mi już nie odda, tych oczu, które się patrzą podczas jedzenia... Oj na płacz mi się zbiera normalnie.... Karmiłam prawie 19 miesięcy i pewnie dalej bym to robiła, gdyby córka nie odstawiła się sama.
Fajne te strony ok KP I nawet taki artykuł znalazłam o diecie karmiącej, bo juz kilka z was poruszało ten temat http://www.hafija.pl/2013/08/dieta-m...lamy-mity.html ja na pewną spróbuję wszystkiego

Cytat:
Napisane przez Madeleine05 Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia: skurcze parte są nie od odróżnienia od uczucia, że chce się kupę Aż się nawet położnej zapytałam, czy to już, czy ja po prostu chcę do wc. Powiedziała, że to parte i szybko mnie wzięli na łóżko do porodu. No i podczas jednego skurczu prze się trzy razy - czyli parcie, szybko nabrać powietrza i znowu przeć. No i najważniejsze: nie wypuszczać tego powietrza podczas parcia, czyli nie krzyczeć i nie syczeć Ja tak raz zasyczałam, to dostałam z☠☠☠kę od mojego gina i wykład na temat syczenia podczas parcia.
A samo parcie to tak samo jak się kupę robi? No bo w sumie nie wiem, ja to bym sie bała dupnych zwieraczy puścić i bym parła tak bardziej na siku

Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
upierdliwe jest te twardnienie brzucha:/ siedzę sobie jakby nigdy nic i czuję co chwilę, jakby mi ktoś wsadził pompkę w tyłek i pompował tak brzuch chociaż to mało możliwe
A jak się leży na boku to czuje się jak brzuch się podnosi haha
__________________
27.06.2013 r.

Oliwia 18.05.2015

Anol jest offline Zgłoś do moderatora