Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ile palców zmieści się w pochwie ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-08, 18:47   #69
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: ile palców zmieści się w pochwie ?

Cytat:
Napisane przez Trusia90 Pokaż wiadomość
Naprawdę i nadal upiera się, że kobiecie powinien palec wchodzić z trudem, a jak wchodzi gładko to jest luźniejsza.
A na jakiej podstawie on wie lepiej niż całe mnóstwo kobiet? Spał z każdą na świecie?
Jeden palec wchodzi z trudem, owszem, jak kobieta jest w ogóle nie podniecona. Średnio przyjemne uczucie

Cytat:
Napisane przez Trusia90 Pokaż wiadomość
No nie miałam poglądu.Nigdy nie sprawdzałam. Koleżanek raczej nie zapytam. Ale widzę po opiniach forumowiczek, że raczej to normalne.
Chociaż wcześniej czytając w internecie, kobiety miały na początku problem z włożeniem palca. No ale może dlatego, że ja się szybko podnieciłam to u mnie wchodził łatwiej.
Czytał ten wątek i go to nie przekonało.
On ma podobno 14 cm.
Zaproponował seks analny, ,,bo tam będziemy pasować do siebie'' i odpuściłam z seksem z nim.
Nie przekonały go wypowiedzi kobiet? Czemu?

Cytat:
Napisane przez Trusia90 Pokaż wiadomość
Tylko że on uważa, że każdej kobiecie ciężko wchodzi (nie tylko dziewicy), a jak wchodzi normalnie bez wielkich oporów. to już jest luz. Dodam, że wszystkie ścianki dobrze obejmują nawet mój palec, więc mnie to zadziwia.
Pokazałam mu wątek. Nie dotarło. Tylko ciągle chce w tyłek.
Bez oporów wchodzą 2 palce (jak jestem podniecona). Nikt na luz nie narzekał. Ja też nie
Na jakiej podstawie tak uważa, ile kobiet 'sprawdził'?

14 cm obwodu czy długości? Obwodu to dużo, 4,5 średnicy, miałam taki wibrator i bardzo rzadko w ogóle udawało mi się go włożyć

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Jeszcze dopisze, bo jeszcze mam większy bulwers - jeśli on ma 14 cm jak jakiś koń, to w takim obwodzie mieści się swobodnie 5 takich paluszków, jakie on ma.
Taki obwód ma buteleczka zmywacza do paznokci Isana 125 ml.
Jak któraś ma, to niech się przyjrzy.
I niech on to sobie sam w tyłek włoży.
Uwielbiam Cię za ten tekst
Pokazałam wątek TŻ. Załamał się. Przeczytałam mu Twój post. Popatrzył na buteleczkę zmywacza i było takie 'no może bez przesady...'
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując