Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-09, 12:36   #1551
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Hej witam się i ja
Weekend spędzamy samotnie tzn. tylko ja i moja niunia, bo mąż mój wieczny student pojechał na uczelnię
Postanowiłam, że przez weekend poogarniam kuchnię... na razie wymyłam okap i kuchenkę, ppoiekarnik... jeszcze muszę poukładać i powycierać w szafkach.. ajjj a to dużo pracy :P bo ja to nienawidzę sprzątania i zawsze przez pracę mi czasu nie starczało.. więc sporo się tłuszczu zeschniętego zebrało i trza się namęczyć. No ale co zrobić, teraz na l4 to już nie ma wymówek.
Teraz dopijam kawkę i lecę się ogarnąć i idę na spacer z psem.. Po powrocie odpoczynek i dalej sprzątanie.. trochę mnie zatoki mnie zaczęły boleć :/
Agunineczka super łowy w lumpie.. ja w przyszłym tygodniu rozpoczynam pranie ubranek. Musze się wybrać do sklepu po proszek jakiś.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Truskawka31 Pokaż wiadomość
Oj tak... Urodzić w 38 tc to moje marzenie Urodzić naturalnie i szczęśliwie No a potem do siebie jakoś dojść
oj a ja to bym chciała w 40 tygodniu. Jak mam termin na 3 lipca to może być 1wszego ale wcześniej nie! bo na bank nie wyrobię się!!!!
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora