Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-10, 09:22   #2929
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny, przeczytalam ostatnie 3 strony ktos skomentowal, ze nigdy nie uzylby IPL. Powiedzcie dlaczego? Ja mialam robione wlasnie chyba IPL dwa lata temu i musze powiedziec, ze bylam zadowolona, zrobilam 5 sesji, i mialam bardzo dobre rezultaty. Teraz sobie kupilam dwie sesje, bo juz zaczynaja mni troche odrastac. Bede to robila w innym gabinecie i pani poweidziala, ze oni jako jedyny salon maja sprzet, po ktorym juz po 48 godzinach mozna wyjsc na naturnalne slonce. (jest to hiszpanska firma Novello). Oczywiscie bede uzywala ochrone przeciwsloneczna, juz kupilam ich krem z 30 factor. Bede robila bikini i nogi.

Mam jeszcze ogromny problem z wloskami i skora nad ustami. Chcilabym sobie wykupic zabieg na to, ale mysle, ze jednak jesien/ zima. Ostatnio robilam je woskiem pare razy i zauwazylam, ze skore nad ustami mam bardzo ciemna, wygladam okropnie. Mozecie cos polecic? Czy w ogole laser to dobry pomysl? Golic sie nie chce, kremu tez sie boje...
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując