Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torebki O-bag - miłośniczki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-13, 19:25   #4893
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Lazurowa może będzie u mnie dziś mam taką nadzieję ta szara to myślałam,że będzie taka ładna jasna...ale nie sina to nie biore.
wiesz ja piszę swoje Z D A N I E. Moze Tobie spodobałaby się, mi się ten kolor nie spodobał, a ja lubię szarości Do tego dziewczyna była ubrana na szaro buro i obag zlał się w całość....Nie wiem moze napisz do dziewczyny z aukcji z zapytaneim o rzeczywosry kolor i o fotkę z czyms w kolorze silver.
Tylko czy Ty naprawdę chcesz silver??

Cytat:
Napisane przez chilli87 Pokaż wiadomość
Foro z większymi dziurami to z tego co gdzieś doczytałam był prototyp, a finalnie wyprodukowali model zmniejszymi dziurkami, także dostępna jest tylko jedna wersja.

zielony jesli mówisz o szałwii wcale mocny nie jest, jeśli chcesz najbardziej uniwersalny kolor weź lazur.


obsesja1987 kochana wybacz, ale musze - kolor to magenta ( tak jak np kolor tuszu do drukarki ) nie magneta
no, mi też zdarzają się literówki

Cytat:
Napisane przez iza_bel Pokaż wiadomość
ale jak tylko dorzucili kliknęłam sznury długie czarne i jasne i body piaskowe co by porównać co mi bardziej przypasuje - wulkaniczny czy piaskowy.

Ta lazurowa w kolorze jak dla mnie 'jeansowego' jak mówiłyście bosko wygląda
wulkaniczna jest właściwie całoroczna a piaskowa typowo letnie

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
aaa zapraszam wiecie co..ja to znowu nie wiem jak z tymi kolorami. Mam opocket silver grey i on jest identczny jak stalowy. A tego siwego kasi tusk na żywo nie widziałam..to na pewno nie jest ściema na fotce i to nie jest stalowy?


mi też się nie widzą, ale dopiero mnie uświadomiłaś czemu

ej weź mi spróbuj ma maila wysłać jak masz udane foto..plisss..bo kurcze już się waham...mogę wezmę obie i zdecyduję w domu? odeślę jedną? jak sądzicie?
silver to był 2 albo pierwszy kolor jaki widziałam na żywo
ale chyba silver nie chcesz?
podaj mi na prv meila

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy czarne body mocno łapie brud/kurz/itp ? Mam dwa koty i się zastanawiam czy sierść nie będzie się przylepiać czy coś Dumam nad czarną albo morelową...
czarna jest "czepliwa" , niestety...

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość

Bardzo mnie natomiast interesuje morelowa, to by była pierwsza w wątku! Zdaje się być piękna, na lato cud morela Jak się na nią zdecydujesz to będzie las rąk chętnych do obczajenia Twoich fotek
morelowa jest piekna, na żywo widziałam w Poznaniu,piękny żywy kolor, nie żarówiasta. I do tego mimo,że nie przepadam za pomarańczem, to spodobał mi się choć u siebie jej nie widzę
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora