Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torebki O-bag - miłośniczki, część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-14, 21:51   #21
tinamar
Przyczajenie
 
Avatar tinamar
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 10
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Tiulowa to pomysł który jest najłatwiej zrealizować dla mnie i dla córy ; ) chodzę koło tej lazurowej cały dzień. Water Blue daje po oczach i jego odesle. Natomiast z tą lazurowa mam ciężki temat
Sluchaj ja nad kolorem mojej Obag rozmyslalam od lutego, a zamowilam ja dopiero w maju.... Chcialam cos uniwersalnego, a zarazem cos wiosennego, jasnego. Najpierw padlo na stalowa. Okazalo sie, ze akurat nie bylojej na stanie. Czekalam i czekalam na dostawe az wymyslilam, ze zamowie turkusowa... Sliczny kolor, taki letni, swiezy. Jednak jakos nie bylam do konca przekonana, bo nie jest jak dla mnie dosc uniwersalny. Przegladalam tony fotek na insta, facebook'u az trafilam na zdjecie lazurowej i padlo na nia. Jestem zadowolona, bo to taki stonowany odcien niebieskiego. Dla wszystkich lubiacych zimne odcienie idealny kolor. Mysle, ze w zime bedzie mozna ja skompletowac z czarnym futrerkiem i czarnymi uchwytami i bedzie bosko
tinamar jest offline Zgłoś do moderatora