Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torebki O-bag - miłośniczki, część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-14, 23:06   #27
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez zakochanitomy Pokaż wiadomość
już kolejna część ale poszalały
dziewczyny gratuluję nowych kolorków

co do morelowej to ja mam ale dla mnie to kolor typowy pomarańcz !
jak coś jutro mogę wrzucić zdjęcia w świetle dziennym jeśli któraś chętna
Zakochana, a jakiej Ty nie masz co? ha ha.. tak serio to widziałam Twoją kolekcję w kąpieli, ale zupełnie nie rzuciło mi się w oczy żeby tam była moja morelowa Koniecznie obfociaj, proszę

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez tinamar Pokaż wiadomość
Sluchaj ja nad kolorem mojej Obag rozmyslalam od lutego, a zamowilam ja dopiero w maju.... Chcialam cos uniwersalnego, a zarazem cos wiosennego, jasnego. Najpierw padlo na stalowa. Okazalo sie, ze akurat nie bylojej na stanie. Czekalam i czekalam na dostawe az wymyslilam, ze zamowie turkusowa... Sliczny kolor, taki letni, swiezy. Jednak jakos nie bylam do konca przekonana, bo nie jest jak dla mnie dosc uniwersalny. Przegladalam tony fotek na insta, facebook'u az trafilam na zdjecie lazurowej i padlo na nia. Jestem zadowolona, bo to taki stonowany odcien niebieskiego. Dla wszystkich lubiacych zimne odcienie idealny kolor. Mysle, ze w zime bedzie mozna ja skompletowac z czarnym futrerkiem i czarnymi uchwytami i bedzie bosko
O to to^ Też się kręciłam koło stalowej, tylko dla mnie troszkę zbyt oczywista, skalista ciągle z tyłu głowy, turkus wielbię - liczę że lazur będzie miał połowę szarości, połowę niebieskości i będzie podobnie nieoczywisty co stalowa, taki byłby mój ideał

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
dorzucam swój kawałek lazurka

dla mnie to kolor idealny


Dziewczyny, aktualny stan na schaffie :
Czarnych mnóstwo
Piaskowych 6szt
Szałwiowych 6szt
Magenta 4szt
Atramentowych 4szt
Białych 4szt
Morskich 3szt
Wulkanicznych 3szt
Lazurowych 2szt

Edytowane przez Anitka25
Czas edycji: 2015-05-15 o 07:12
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora