Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-30, 14:55   #550
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Margaretka ja tego podwojnego dorwalam w ciagu jednego dnia, na nastepny dzien juz nie bylo po nim sladu. Czailam sie na niego kilka miesiecy, gdy trafilam na Truskawe pierwszy raz byly bodaj trzy kolory podwojnych Clinique.
Ten Buttermilk z twojego linka to inna wersja, ja mam z serii Colour Surge - roznia sie skladem.

Co do granatow - mnie bardzo kusi Shu Uemura i az boje sie wlasnej zachlannosci
Poczekam na ten, który Ty masz

Mam 2 cienie Shu Uemura, z 2 jestem zadowolona, trzeciego chcę się pozbyć, bo kolor mi nie odpowiada.
Zadowolona jestem z: ME BROWN 850 i ME BEIGE 800. Ładne kolory, dobrze się trzymają, dobrze wyglądają na powiece. Nie byłam zadowolona z IR WHITE 900P, to kolor zupełnie nie dla mnie.

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Ja się złamałam. Pod wpływem opinii zmieszczonej tu przez jedną z Wizażanek od wczoraj jestem posiadaczką cienia Kittycat do tego jeszcze się skusiłam na ten najnowszy Masterprice (ale tu jestem usprawiedliwiona, bo tuszu potrzebowałam, moje się już kończą ).
To jest pojedynczy czy podwójny cień? Na zdjęciu wygląda, jakby miał 2 różne odcienie. Jaki efekt i kolor daje na oku?

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-08-30 o 22:40 Powód: Post pod postem. Proszę korzystać z Edycji i MULTIcytowania.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora