Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-31, 20:04   #2159
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Polecam, polecam Chery, Blueberry i Banana - na Omegę i Aloe się czaję

Aktualizacja z dziś i porównanie na przełomie dwóch miesięcy:

Ten miesiąc, poza małym, dwudniowym "bad hair day" przyniosł mi wiele dobrego. Maj rozpoczęłam końcówką tygodnia ajurwedyjskiego. Ta maska miała bardzo dobry wpływ na moje włosy. Następnie testowałam maskę Natura Siberica Głęboka Regeneracja, która była na prawde zbawienna dla zdrowych włosów, ale nie do końca radziła sobie ze zniszczonymi końcami. Póżniej do testów została wywołana Planeta Organica marokańska, która to z kolei zachwycała od cebulek, aż po same końce. obecnie rozpoczynam tydzień z Natura Siberica Głębokie nawilżenie i powiem Wam, że maska spokojnie daje sobie radę

Jeśli chodzi o oleje, to nie zawsze olejowalam włosy na noc, czy zwyczajnie, standardowo w dzień. Zdarzyło mi się to 10 razy. Dodatkowo 6 razy solidna porcje olejów mieszałam z maskami nawilżającymi i emolientowymi w metodzie mycie-maska z olejami-mycie-maska bez olei. Trzy razy przed myciem w ogóle nie używałam olejów. 5 razy wcierałam na całą noc olejek Siberica Natura na wzrost (a długość olejowałam innymi olejami).

Włosy potraktowałam solidną dawką keratyny dwa razy - nie przeproteinowujac przy tym włosów.

Raz obciążyłam je maską, Sylveco z lnem i olejem kokosowy, ale to wina zbyt długiego trzymania kosmetyku na pasmach. Raz olej migdałowy spuszył mi kłaczki. I to tyle złego - całkiem nieźle jak na 31 dni

Dziś moje włosy prezentują się tak. Po umyciu włosów szamponem Sylveco pszeniczny, na godzinę nałożyłam mix masek emolientowych i humekantowych wymieszanych z dużą dawką ulubionych olei. Wszystko dobrze potem spłukałam i przemyłam pasma nawilżającym szamponem Siberica Natura. Potem na 20 minut nałożyłam maskę Natura Siberica Głębokie Nawilżenie całość wysuszyłam i podkręciłam na żel "Żywe Witaminy Natura Siberica" o którym co nieco więcej wspomnę w drugiej połowie czerwca.
Pasma są niezwykle miękkie, bardzo błyszczące i mega nawilżone. Zniszczone końcówki i krótsze włoski są dość fajnie zdyscyplinowane. Włosy zebrane w garść są niezwykle mięsiste i zdrowe.
Masz naprawdę piękne włosy i widać bardzo dużą różnicę w tak krótkim okresie czasu ja dziś nic pewnie nie da rady zrobić z włosami bo dopiero co wróciłam z pracy do domu
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora