Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Murzyni?
Wątek: Murzyni?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-05, 19:39   #14
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Murzyni?

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio spotkałam z oburzeniem pewnej osoby na dźwięk słów "kochający inaczej" - podobno obraża to homoseksualistów.
Może nie obraża samo w sobie ale raczej jest to określenie negatywne.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Dla niektórych słowo "Cygan" jest obraźliwe, bo trzeba mówić "Rom". Niedługo nie będzie można mówić "Żydzi" tylko "Izraelici".
Taa, zawsze to niedługo... niedługo nie będzie można mówić mama i tata, niedługo muzułmanie opanują świat, niedługo Europejczycy wyginą, niedługo będą wsadzać do więzienia za niewinność, niedługo nie będzie niczego itd. itd. Od tego ''niedługo'' powstaje masa takich idiotycznych populizmów, co by zbić merytoryczne argumenty.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Tak jak dla niektórych "osoba niepełnosprawna" jest obraźliwa, bo powinno się mówić "osoba z niepełnosprawnością"
Dla mnie to już jest wydziwianie, przesadzanie i robienie na siłę problemu. Jeszcze mogę jakkolwiek zrozumieć, że komuś może się nie podobać ''inwalida'' bo brzmi brzydko, ale osoba niepełnosprawna czy jak wyżej - homoseksualista - to normalne wg mnie określenia, wcale nie obraźliwe.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując