Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda czy wygoda?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-10, 09:19   #10
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Moda czy wygoda?

Cytat:
Napisane przez netlennie1283 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie. Temat rzeka – jak się modnie ubierać? Jakie są wasze typy, jakie jest wasze zdanie na ten temat, na temat mody? Ja wiem, że to kwestia gustu, ale jednak co sezon jakieś trendy obowiązują czy zawsze wam się one podobają i czy nadążacie za nimi? Czy staracie się naśladować te trendy, iść za modą sezonową, czy jednak stawiacie na oryginalność? Jestem ciekawa, bo ja z natury jestem indywidualistką i to widać po moim sposobie ubierania się... a u was jak to wygląda?
Śledzę, a jakże.
Śledzę i mam w nosie. Ubieram się tak, jak mi się aktualnie podoba. Czasem stawiam na to, żeby było maksymalnie wygodnie, choćby kosztem komentarza: "uuu, ładna piżama", a czasem jestem gotowa na drobne poświęcenia w zakresie wygody (16 cm szpilki chociażby), rekompensowane wzrostem komfortu psychicznego. Lubię kolory, najchętniej łączę czerń z czernią, do tego jakieś czarne dodatki i czarny akcent dla przełamania całości.


Śledzę jednak to, co proponują znane marki i uznani projektanci, nie to, co po kilku latach wygrzebie z modowego śmietnika H&M.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując