Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 15:10   #3188
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Już myślałam, że jestem osamotniona w odczuciach wobec filmu Karoliny Baszak. Niby ładne to, ale bez pomysłu, przy grze w kółko i krzyżyk parsknęłam śmiechem, pewnie to miało mieć jakiś głębszy sens, ja za płytka jestem Chociaż nie, to nawet nie jest niby ładne, pomysł chyba był, ale wykonanie jednak mi się nie podoba. Przyznam, że chciałabym zobaczyć reklamę w wykonaniu K. Napiórkowskiej, o ile nie byłaby przeładowana seksem wyszłaby pewnie najlepiej.

Nie poznałam instagrama!
Napiórkowska mogłaby to zrobić naprawdę dobrze!
Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jeszcze RLM bym "zaufała" pod tym wzgledem, ale Pannie Joannie juz nie. Choc moim zdanien jest duzy brak youtuberek, ktore zajmowaly sie by sfera pielęgnacji.
też nad tym ubolewam. Już wiem jak nałożyć róż, brązer (czego i tak nie robię) i jak dobrać podkład, a o mezoterapii dopiero niedawno się konkretnie dowiedziałam co to jest od Nissiac, o prądach d'Arvala tak samo. W ogóle jeśli idzie o pielęgnację, to od Nissiax dowiaduję się najwięcej na YT, widać, że na tym temacie stoi jej kanał. A reszta... tu trochę o kremie, tu grwm, tam haul. Eh :/
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora