Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-11, 16:30   #3195
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Mało to odkrywczy pomysł, ale możesz iść na siłownię, wypróbować wszystkie maszyny i zobaczyć, do której poczujesz uczucia i ją nabyć. Jeśli okaże się, że atlasu/a - to masz problem Obawiam się, że jeśli dążyć chcesz do sylwetki ze zdjęć, które linkujesz z serduszkami, ćwiczenia z obciążeniem są nieuniknione. A może jesteś z drużyny Azjatyckiego Cukru i dla Ciebie ruch rekreacyjny, a nie wyczynowy? Miałam maszynę eliptyczną w mieszkaniu i najwięcej wysiłku z nią popełniłam znosząc z drugiego piętra, po tym jak ją opchnęłam na aukcji. Nawet pranie na tym nie chciało schnąć.

Fajny pomysł! Jednorazowe wejście na siłkę kosztuje 20-30, a możesz siedzieć do oporu i zobaczyć czy dana maszyna to faktycznie to Ja nie chciałabym mieć maszyny w domu - korzystam z nich na silowni, ale nie potrafiłabym ćwiczyć w kółko tylko na jednym sprzęcie. I tak, jeśli chcesz Munka sylwetki z fajnymi udami, tyłkiem i ładnym brzuszkiem, to zdecydowanie pomyśl o ćwiczeniach z obciążeniem No chyba, że chodzi Ci o poprawienie kondycji, wydolności itp.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora