Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-13, 07:34   #846
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XII

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Pokaż wiadomość



Chodze od sklepu do sklepu i pytam. Czasami zaczepię kogoś na ulicy...
-za czym ta kolejeczka
-za konkursem
- a to postoje
Cytat:
Napisane przez enigmatyczna91 Pokaż wiadomość
wygrałam stymulujące serum do rzęs REVIVE LASHES chyba z ineterii
Gratulacje, u mnie się sprawdził
Jestem z niego zadowolona
Cytat:
Napisane przez Monkakon Pokaż wiadomość
Też mam 100 myślałam że będzie za jasny, ale własnie jest ok. Co do tuszu hm... raczej będę go stosować jako bazę i na to mój tusz bo kompletnie mnie nie zadowala efekt jaki mam po samym Rimmelu.



Jedyny taki i niepowtarzalny rower, który sprawi że staniesz się bardziej zauważalny (-a).
Też wybrałam 100, mam go teraz na sobie i kolorem oki, zobaczymy jak będzie w ciągu dnia. Tusz podobnie jak u ciebie, poprawiła go drugim tuszem, ale to pierwszym raz więc jeszcze trzeba popróbować.
Cytat:
Napisane przez monisia12143 Pokaż wiadomość
wpadło 5 nagród w przeciągu 30 minut! Voucher na masaż odchudzający, voucher na kompleksowe mycie auta w myjni, koszulka, pakiet zdrowej żywności, bon na dwie maxi pizze w pobliskiej pizzerii To z konkursu lokalnej telewizji, na zasadzie kto pierwszy zadzwoni ten wygrywa. Nikt nie dzwonił, żadnej konkurencji, wszystko zgarnęłyśmy z mamą!

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Wypelnic ankiete w aplikacji

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Wszyscy maja reddsa a ja mam pszeniczne
Wszyscy mają reddsa, a ja sobie wczoraj kupiłam perełke
Cytat:
Napisane przez AleksandraNS Pokaż wiadomość
Siemka. Ale głupolem jestem. Takiego posta wam napisałam i co? Wlazło mi się na wątek o przeprowadzkach przez przypadek i tam pisałam. Patrze co za głupoty tam ludzie piszą. I gdzie ja jestem do cholery? I napisałam przeprosiny że nie ten wątek i zwiałam... ale wstyd. One tam o tym ile za wynajem trzeba zapłacić a ja im z rimmel em wyskakuje. Pewnie

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Rimmel u mnie. Ciemny jakoś tak trochę. I Intima zaginiona też jest. Ale jest burza okropna!!!!! Pociąg aż lata po torach.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Rimmel u mnie. Ciemny jakoś tak trochę. I Intima zaginiona też jest. Ale jest burza okropna!!!!! Pociąg aż lata po torach.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Rimmel u mnie. Ciemny jakoś tak trochę. I Intima zaginiona też jest. Ale jest burza okropna!!!!! Pociąg aż lata po torach.

Cytat:
Napisane przez lomo Pokaż wiadomość
Wygrana w multi lotka 7 liczb z 8miu - 600zł.I jest gitara
Pogratulować, zacna wygrana

Gratuluje też aparatu

To będzie tyle miłego dzionka dziewuszki

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez AleksandraNS Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak dla śmiechu~ wczoraj chłopiec któremu odbierałam buty to mnie w pracy pyta po co mi ta butla czerwona koło ściany i czemu ona w kącie stoi. Mowie mu ze to gaśnica. To się pyta po co jest granica? Mowie mu ze jakby był pożar to będziemy dzielne i ugasimy go jak strażacy. Chłopiec myśli, myśli i co... strażacy? Nie. Przecież wy buciarze jesteście a nie żadne strażaki. To jak gasić chcecie? Padłam. Ale się Uśmiałam. Dzieci to są słodkie.
Szczerość dzieci zawsze mnie rozbraja
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."

Edytowane przez JudytaKas
Czas edycji: 2015-06-13 o 07:33
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora