Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - metamorfoza - co zmienić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-02, 10:10   #37
aniam_06
Raczkowanie
 
Avatar aniam_06
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
GG do aniam_06
Dot.: metamorfoza - co zmienić?

A może ktoś pomoże mi ocenić, jakim typem kolorystycznym jestem? Naczytałam się juz o tym a ciągle nie mogę nic do siebie dopasować...


1. Jak się opalasz
- na czerwono, szybko jestem poparzona, około 20 min nieuwagi bez dobrego kremu z filtrem i jestem poparzona, nie brązowieje, po prostu poparzenie schodzi a potem znowu mam jasną skórę, dopiero w te wakacje po 2 tygodniach intensywnego słońca i wielu poparzeniach (filtr 24 to czasem malo...) nie zrobiłam się znowu biała tylko leciutko złoto - brązowa tam gdzie mnie najbardziej paliło slońce


2. Kolor oczu - ciemne, piwne, z ciemniejszą obwódką, oprawa oczu - ciemne rzęsy, brwi brązowe, ale tak do połowy i coraz jaśniejsze


3. Piegi - mało, występują po kontakcie ze słońcem, raczej ciepłe, złotawe


4. Cera - i tu mam problem, raz mam wrażenie, że ciepła, lekko brzoskwiniowa, ale rumienię się raczej na różówo.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, złotawe przebłyski, bardzo jaśnieją mi na słońcu, wtedy wygląda jakbym miała pasemka jaśniejsze


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) dość jasny, często mam takie blade usta, różowe


7. W jakich kolorach dobrze czuję się w brązach, zgaszonych zieleniach, khaki, często noszę coś czarnego, źle czuję sie w jakrawych różach, zieleniach...
aniam_06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując