Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to była pigułka gwałtu czy mocny alkohol???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 11:59   #50
olaodkota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 94
Dot.: Czy to była pigułka gwałtu czy mocny alkohol???

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Wiesz, że te same problemy mogą dawać różne objawy (np. zatrucie pokarmowe, zatruciu nierówne), jak i dwie różne przypadłości mogą dać taki sam objaw? Picie w taki sposób jak ona sobie zafundowała w większości wypadków kończy się dokładnie tak, jak jej się przydarzyło.
Z resztą... podstawowym objawem tabletki gwałtu są braki pamięci, u żadnej z was nie wystąpiły, więc poważnie wątpię w tabletki w obu wypadkach.

Hibiku - może masz rację. Nie wiem. Naprawdę nie wiem. Dla mnie wtedy ta sytuacja była bardzo podejrzana.
To było spotkanie biznesowe. Po spotaniu się z klientem poszliśmy na harbatę. Facet długo, długo nie wracał. Wypiliśmy tę herbatę. Poczułam że
słabnę - nic mu nie powiedziałam, tylko tyle że pora już wracać.
Ja już miałam wracać on mówi : 'chciałem jeszcze iść do jednego klienta'. A ja sobie mysle - o czym on gada? Do jakiego klienta?Jeszcze jednego?
Przeciez juz spotkalismy sie z klientem? - To było dla mnie bardzo, bardzo dziwne...
Poza tym pilysmy te herbate nie zawarzajac na czas, caly dzien nie padlo jedno slowo o tym ze odwiedzimy jeszcze jednego klienta. Facet nigdzie sie nie spiedzyl.
Czy to byla pigulka gwaltu ? NIE WIEM. Z perspektywy czasu, tak jak pisalam, obstawialabym 80% szans. Znam swoje cialo, wiem jak reaguje na zatrucie.
Wiem ze wtedy moge zwymiotowac ... ale nie chwije sie w wtedy na nogach, nie czuje sie tak jakbym zamiast mozgu miala tam wate, nie czuje sie jakby
ktos zapchal mi uszy korkami i nie spie pozniej tak glebokim snem.

W przypadku autorki - moze macie racje, moze nikt jej nic nie dosypal, a moze dosypal zbyt mala ilosc. W moim przypadku, nigdy sie tego nie dowiem, ale
uwazam ze to nie bylo jakies zwykle zatrucie.W kazdym razie nasze objawy brzmia bardzo podobnie.
olaodkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując