Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 14:59   #1940
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Vexxa Pokaż wiadomość
Czy jak nałożę na rozjaśnione, wypadające, włosy jak guma (kolor mniej więcej taki http://afrossip.com/wp-content/uploa...97135f94e2.jpg ale bardziej żółty) kolor z poziomu 9 Perłowy to chwycą, czy się spłuczę? Czy muszę robić pigmentacje u fryzjera i dopiero potem farbę? Jestem załamana efektem rozjaśnienia, czuje się rozmyta, a dobija mnie fakt, że mam ciepły kolor, muszę mieć chłodny by mi pasowały -jakby wyszedł perłowy blond poziom 9? I czy chwyci spokojnie odrost ciemny blond? Czy nie wyłysieję jak zapigmentuje i położę farby na włosy które mi tak bardzo wypadają? Bo nie wiem co robić -nie chcę chodzić w tym co mam na głowie, zanim odrośną naturalne to trochę potrwa.. :/ A nie mogę znaleźć łagodnej farby która by miała perlowy odcień typu biokap, color&soin, chyba nie mają po prostu perłowych odcieni z poziomu 9. Czy jak położę tą farbę poziom 9 na calość to przyciemnią się? Nie rozjaśniąsię jeszcze bardziej, mam nadzieję? Boje się to robić sama, żal mi kasy na fryzjerkę, ale chyba będę musiała iść do fryzjera.. Tylko boje się że wyłysieję. Żałuję że je rozjaśniłam wiedząc jak kiedyś już mi rozjaśniacz spalił włosy.. Używam szamponu,odzywki Joico,hydratora i rekonstruktora ,olejeju, pryskam wcierką nawilzajaca wiec po umyciu wygladaja ok, jak lekko podniszczone. Dopiero jak są mokre to jest widoczna guma. Przepraszam za chaotyzm.
Z rozjaśnianych włosów może się szybciej spłukać, dlatego zrobiłabym pigmentacje- ona nie powinna szkodzić. Połóż sobie 9.22 bez oxy, nie zmywaj i połóż po odpowiednim czasie już z oxy. Wzięłabym 3% - bo tylko tonujesz i bo dzięki temu się bardziej nie rozjaśnia. Majirel ma taki odcień, to dość delikatna farba. Możesz też spróbować fioletowego szamponu, odrobiny fioletowego toneru lub gencjany do maski.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Aciaz1000 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Bardzo proszę Was o poradę. Mam problem z bardzo gęstymi ale zarazem sztywnymi włosami.

Układają się tak jak one chcą, są bardzo ciężkie wyglądają jak żyłki. Wyglądają bardzo zdrowo, błyszczą się ale ta sztywność :/
Postanowiłam moje długie włosy obciąć na krótko, jest trochę lepiej ale problem nadal występuje. Wymyśliłam więc że je "trochę zniszczę" i zafarbowałam - trzymałam nawet dłużej niż trzeba. Ale nic z tego..

Dodam że niestety bardzo szybko się przetłuszczają.Myję głowę niemal codziennie. Szukam sposobu żeby je zmiękczyć, nie chcę takiej szczeciny na głowie.
Olejek arganowy na końce, olejowanie od ucha w dół, mocno nawilżające maski - coś z tego powinno im trochę pomóc.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując