Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dubaj/emiraty arabskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-21, 09:44   #27
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Dubaj/emiraty arabskie

Byłam w Dubaju kilka razy z chłopakiem. Warto zobaczyć . Warto pojechać zwłaszcza jeżeli jest się fanem sportów wodnych.
Jest drogo, drożej niż w Niemczech ,raczej poziom Skandynawii , obiad w średniej restauracji to ok 45 euro .. Park wodny 20 euro , wynajęcie motorówki 120 euro, opłynięcie palmy łódeczką tanie i przyjemne ( nie pamiętam ile ale były to groszowe sprawy) . Ja pierwszy ( i narazie ostatni) raz skakałam ze spadochronu właśnie w Dubaju.
Polecam jeśli ktoś chce się zabawić poszaleć. Na leniwy urlop... No dla mnie jest za gorąco, ale jest fajnie, wszystko jest nowoczesne, inne egzotyczne a jednak poziom europejski( no dobra lepiej niż europejski)

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
My spaliśmy w tanim hotelu w Jubel Ali blisko do metra ale nic ciekawego w okolicy nie ma. Polecałabym ci jakiś hotel w Dubaj Marina albo Al Barsha ale to zależy jaki masz budżet na te wakacje
Marina jest dość droga ale to najlepsze miejsce .
My dwa razy nocowaliśmy w Grosvenor , za każdym razem cena była dość okazyjna - zawsze jakaś promocja. Rezerwowałam przez booking
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując