Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-21, 12:22   #4275
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
U nas w domu teraz też zapanował jakiś kryzys, mogłabym sobie podać rękę z Kusum... ale jeszcze gorzej ma mój mąż, bo w grudniu odrzucił bardzo dobrą ofertę, będąc lojalnym wobec swojej szefowej... i teraz szefowa okazała się skrajnie nielojalna, wstrzymano zatrudnienie 2 osób z którymi mój TŻ miał się podzielić obowiązkami, nie ma obiecanej podwyżki i awansu, ogólnie słabo to wygląda. jasne że może być gorzej, ale jego problemy w pracy i stres wpływają na nastrój i działanie wszystkich domowników trzeba przeżyć, ale też coraz częściej zastanawiamy się nad emigracją np. do Australii... lepsza pogoda i lepsi ludzie
Przekonalismy sie juz z mezem, ze nie warto byc lojalnym wobec pracodawcy. Znalezienie pracy jest trudne, zastapienie pracownika - banalne. Smutna prawda Nie ma co sie szczypac.
Przykro mi z powodu meza, niech to bedzie dla niego lekcja na przyszlosc.

Pomysl z wyjazdem genialny Mysle, ze warto sprobowac. O Australii marzy tez moj brat.

W ramach terapii kupilam wczoraj kwiaty na balkon, donice, itd. Pol dnia sadzilam i ustawialam. Jeszcze maz musi mi wywiercic uchwyty na dwie donice. Od razu jest inaczej.
Niestety troche mnie przewialo i dzis bede siedziec w domu.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora