Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużanie - wasze doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-03, 22:04   #4154
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[quote=vanessacrazy;519182 0]Heh-no bo mysle mysle i tak kombinatoruje
No to super-to prosze pamietac o mnie-ja zawsze jestem chetna na wloski krecone i bardzo za nimi tesknie

A Pani Reniu droga-co ja mam teraz zalozone? Jakiego typu to sa wloski? Bo ktos tu chwalil slowianskie i tak sie zastanawiam czy warto w nie inwestowac............bo moje byly fajne na poczatku-a teraz juz nie tak bardzo-i niestety placza sie bardzo chociaz zaopatrzylam sie w Goldwella....wiec na przyszlosc chetnie zalozylambym cos co sie nie placze i jest drozsze nawet ale bardzo dobrej jakosci.....

Znalazlam na allegro syntetyki na tasmie KRECONE<szok w trampakch>-ale niestety tylko czarne majainne kolory tez podobno sa-ale w tej dostawie nie bylo i trzeba czekac 2 tygodnie na nowa dostawe a i tak nie wiadomo czy beda....;/


wprawdzie pytanie nie jest skierowane do mnie ale pozwole sobie na nie odpowiedziec
Ja mam slowianskie wlosy-poprostu rewelacja!!!!!!
Nie zaluje ani zlotowki, ktora wydalam na nie.
Po pierwsze zachowuja sie zupelnie jak moje wlasne wlosy, zero problemow z nimi mam, nie musialabym uzywac zadnych odzywek po myciu a i tak rozczesuja sie bez problemu, na noc zapaltanie w warkocz tez zupelnie zbedne-spie w rozpuszczonych a rano mam sliczne kedziorki na koncach
Ja osobiscie doradzialbym TYLKO słowianskie- tym bardziej jezeli w gre wchodza jasne wlosy!!!!!
pozdrawiam cieplutko
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora