Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy kolor wlosow i fryzura. Pomozcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-01, 19:07   #17
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: nowy kolor wlosow i fryzura. Pomozcie

zdjęcie dałaś jakie dałaś, trudno, moze dasz jeszcze jedno ze związanymi wlosami calkiem do tylu i zaczesaną grzywką?

Zacznijmy od tego, że nie masz kwadratowej twarzy, tylko bardzo pociągłą z kwadratową szczęką i niskim czołem. Dlatego odradzam Ci noszenie długich prostych włosów bo dodatkowo wydłużają Ci twarz.
Nie dla Ciebie też proste linie przy długich włosach albowiem masz też bardzo ostre rysy twarzy i taka fryzura tych rysów nie łagodzi. Jesli upierasz się przy długich zrób stopniowanie a włosy niech układają się w miękkie fale. złagodzi to rysy twarzy. Należałoby też robić objętość od czubka głowy, włosy takie jak obecnie nie służą Ci.

Zaczęłabym od zmiany kształtu fryzury - okrągłe miękkie linie, fale, wszelkie ultra kobiece elementy jak cieniowanie i grzywka są wskazane (o grzywce później).
Obstaję za fryzurą, która skróci i zaokrągli optycznie twarz, jak najbardziej możesz skrócić włosy i do szyi i moim zdaniem będziesz wyglądać o wiele lepiej.

Grzywka jeśli juz upierasz się, żeby ją mieć, to musi być wycięta prawie z czubka głowy a nie z nad samego czoła, bo masz je niskie i taka grzywka jeszcze to potęguje.


Jesteś typem chłodnym i to nawet bardzo, jestem prawie pewna, że tzw. Cool Summer, poczytaj w necie jakie kolory ubrań będą Ci pasować.
No i błagam biegiem do fryzjera i zlikwiduj ten rudy kolor, Tak jak pisałam masz ostre rysy twarzy i ostre kolory podkreślają to w ten negatywny sposób. nie ma nic zlego w ostrych rysach, ale przesada w każdą stronę jest zła. kolor ten gryzie się odcina, wiem ze jest taka moda teraz i kazdemu doradza się rudy ale to malo ktorej dziewczynie służy.

podaję przyklady kolorow, niestety foty wyglądają jak wygladaja bo takie dalas zdjęcia.
ten jasny blond jest moim zdaniem zbyt jasny do twojego typu, ale wklejam zebys miala jako taki pogląd jak wygląda twoja cera, brwi i oczy przy takich odcieniach.
Moim zdaniem najlepszy będzie jasny, chlodny, albo lekko ocieplony (zloty) brąz, lub ciemne blond, idealnie zgrają się z resztą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00099 blond jasny.jpg (533,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00099 blond cieply.jpg (597,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00099 blond cieply cameron.jpg (560,9 KB, 27 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując