Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię w LIPCU ostatni raz. Dużo nowych! Avon, D&G, Ziaja, Bielenda, Farmona, lakiery-SZYBKO
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-07, 11:55   #1
Nana93klb
Zakorzenienie
 
Avatar Nana93klb
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 3 424
Przekupka: 75 pkt / 99% pozyt.
GG do Nana93klb

w LIPCU ostatni raz. Dużo nowych! Avon, D&G, Ziaja, Bielenda, Farmona, lakiery-SZYBKO


24 lipca wyprowadzam się z kraju i chciałabym pozbyć się tych rzeczy! Są one wystawione też na innych portalach, więc mogą znikać. Jakby ktoś był zainteresowany mam też sporo ciuszków dla dziewczynki od 0 do 9 miesiąca oraz dużo biżuterii i jeszcze resztki koralików i półfabrykatów z mojej przygody z handmadem Zapraszam też do wątku ciuchowego --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=822038


1. Avon, Clearskin, Głęboko oczyszczający żel z czarnymi glinkami mineralnymi. 125 ml, nowy, nieużywany, w kartoniku, który niestety jest troszkę nadgryziony przez moja córę :P

2. Ziaja, tonik BIO aloesowy, 200 ml, nowy, nieużywany.

3. Dolce&Gabbana, Dolce, balsam do ciała, 100 ml, nowy, nieużywany.

4. Eveline, Nawilżający peeling do rąk z ekstraktem z wanilii, 75 ml, użyty 2 razy.

5. Essence, Krem koloryzujący do twarzy, Cera średnia/ciemna, 50 ml, raz wypróbowany.

6. Avon, Planet spa, Ujędrniające serum do szyi i dekoltu z ekstraktem z kolumbijskiej kawy, nowe, nieużywane

7. Avon, Nutra Effects, Nawilżający krem na dzień SPF 15, 50 ml, nowy, nieużywany, w kartoniku i folii.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  ko.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  36,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez Nana93klb
Czas edycji: 2015-07-19 o 19:54
Nana93klb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując