Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-09, 23:43   #4249
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ta?
A jak Ci próbki w Sephorze nie dają to później gdzie jest żalenie? Na tym wątku właśnie. A co pracownice robią z próbkami? Sprzedają na allegro. Tu sytuacja jest podobna.
Ja Boxa mam, zdążyłam i cieszę się bardzo ale wiele dziewczyn na boxy się nie załapało i to o właśnie te dziewczyny mi chodzi. I uwierz mi nie mam bólu d*py bo koleżanka mogła sobie i 10 tych boxów wziąć ale nie ma czym się chwalić. Mam wrażenie, że wiele osob na tym wątku siedzi i poczytuje tylko dla wzbogacenia się- zwykli handlarze z allegro. Pamiętam taką sytuacje z perfumami Keiko Mecheri. Były 2 sztuki, jedna z dziewczyn dała mi linka, wcześniej sama kupiła po czym wchodzę w link, a perfum nie ma. Perfumy kosztowały 250 zl, a druga osobą która je kupiła był właśnie znany na perfumowym handlarz z allegro który te perfumy sprzedał za 500 zł. I co teraz? Chyba wiadomo że lepiej jakby te perfumy wzięła bliska osoba która będzie miała z tego radochę, a nie jakiś handlarz !. O to mi się rozchodzi cały czas.
Wątek jest po to żebyśmy my z niego korzystały dla własnej frajdy i zaoszczędzenia pieniędzy, a tu przyłazi jakiś chytrus który wykupi wszystko i sprzeda dla zysku.

Ja tylko zaproponowałam pewne rozwiązanie, uwierz mi nie mam cisnienia na żadne kluby bo w tym wątku jest chyba najlepsza atmosfera i super dziewczyny z ktorymi nie tylko można pogadać o zakupach ale i na inne tematy, ot taki wątek plotkowy, luźny. I wcale nie chciałabym klubu tylko wpieniają mnie sytuacje opisane wyżej. No cóż mogę być z tym sama, trudno .
Nie wiem gdzie jest żalenie, ja się nie żalę. I nie porównuj pracowników sieci, którzy wynoszą gratisy przeznaczone dla klientów z klientami, którzy DYSPONUJĄ SWOJĄ WŁASNOŚCIĄ.
Mnie osobiście nieco śmieszy lament o te boxy, no ludzie - nie udało się zgarnąć ani jednego, trudno się mówi i żyje się dalej. Będą następne.
No ból Ty masz ewidentnie, już rano atakowałaś jakąś dziewczynę tutaj, że się ośmieliła załapać na cztery pudełka. Wyluzuj bo serio - niby wątek o pachnidłach i innych zbytkach, a zaczyna zajeżdżać cebulą.
EOT do EOT
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora