Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - powierzchowne ocenianie kobiet
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 12:27   #28
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: powierzchowne ocenianie kobiet

Cytat:
Napisane przez jolkajolla Pokaż wiadomość
kobieta , singielka , którą opisałam , nie puszcza się na prawo i na lewo , ma wysokie libido , a więc odczuwa potrzeby seksualne . Szkolenie / alkohol / taniec / atrakcyjny pan / obaj wolni . No i stało się : wylądowali razem w łóżku. Na drugi dzień dorosły podkreślam dorosły męzczyzna chwali się naokoło , że " zaliczył " , ludzie wytykają ją palcami , dziw..., szmat... To jest dla mnie skrajny prymitywizm , zarówno ze strony tego faceta / współczuję jego przyszłej partnerce , jak i tych osób . Podejście skrajnie plemienne na poziomie neandertalczyka.
Pogrubione - Żeby nie było, on też nie jest w moich oczach jakiś git.
Zachowanie oczywiście beznadziejne, abstrahując już od pogrubionego. Ale wiesz co? Były takie akcje w moim otoczeniu, jakoś tam się ludzie dowiadywali. Ale wiesz co? Nikt, nikogo, nigdy nie wytykał palcami. Nie słyszałem o takiej sytuacji, chyba że w jakimś filmie. Owszem, czasem ktoś rzuci niewybredny komentarz do sytuacji ale nie jest to jakoś widoczne i nagminne.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując