Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clair Minerals
Wątek: Clair Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-13, 16:30   #137
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Nie przepadam za krzemionką w podkładach/pudrach, dla mnie sprawia, że produkt jest tępy. Np. pudry wykończeniowe Amilie oparte na silice... Masakra. Efekt jest niezły, ale uczucie jak dotknę twarzy (nie jestem z tych, co nie dotykają gęby, dotykam, gestykuluję ) jest masakryczne, nie lubię takiego, nie mogę znieść nawet dla efektu Więc myślę, że podkłady Clair też będą suche. A jeszcze boron nitride i zinc oxide... U, sucho Dobrze, że mica na pierwszym miejscu
(miałam kiedyś coś z węglanem wapnia, to była kremowość!)

Swoją drogą ta pani ze strony Clair to piękność, już nie da się jej lubić http://www.clair.pl/img/header-bg.jpg

A co do kolorystyki, to cholibka, ciężko jest z tymi minerałami :/ Też chciałam kupić od razu biga, skontaktowałam się właśnie z Panią i zamawiam próbki, bo głowiłam się od soboty, który wziąć (i tak się zastanawiam, czy 04 nie będzie za jasne, ale te 05 wcale nie są ciemne na swatchach :/ Może tak się zachowują na skórze osoby, która dała łapkę do swatchy ). Z Amilie pasował mi też Soft Honey, a z Lily Lolo kiedyś miałam Popcorn. Czyli łącząc wszystkie używane przeze mnie produkty wychodzi na to, że jestem neutral z ciutkiem warm i ciutkiem yellow TRAF TERAZ! (oliwki zawsze były za żółtozielone [EDM kiedyś jakie miało oliwki... Normalnie kosmita ], a goldeny za żółte [choć Colorstay Golden Beige to mój kolor na zimę ]).



jakoś składów nie ogarniam, wolę zobaczyć na twarzy czy jest okej
clair są dla mnie kremowe - a może to przez to, że są wg mnie zmielone dobrze no i mi się tak nie sypią? polubiłam je, przynajmniej na razie
no i też obsesyjnie dbam o to, żeby twarz smarować kremami, olejkami, nie dopuszczać do wysuszenia, a tym bardziej do nakładania minerałów bez "bazy" w postaci kremu. lepiej wyglądają na zadbanej cerze.

szczerze powiedziawszy, nie wiem kto jest na tym zdjęciu u clair ale fakt bardzo ładna kobieta (swoją drogą ładna jest też taka z bikor'a - http://bikormakeup.com/pl/make-up/eg...ziemia-egipska)

ps. ja jestem bardzo bladym chłodno-żółtko-neutralem
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując