Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 06:09   #8
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez antenn087 Pokaż wiadomość
Mam cały czas wrażenie, że jem za dużo
U
ŚNIADANIE: 50g musli z żurawina z kefirem, kromka razowca z masłem szynką sałatą i papryką

2 ŚNIADANIE: składana kromka razowca z masłem , serkiem twarogowym w plastrach, sałatą, jabłko

OBIAD:zupa warzywna z grysikiem , 8 pierogów z truskawkami

PODWIECZOREK: jogurt muller truskawkowy, 4 herbatniki

KOLACJA: 2 parówki, keczup 2kromki orkiwszowego z masłem i pomidorem, herbata owocowa
Co ja się tam znam ale czytałem twoje pierwsze wątki na ncj w KZ i miałaś ten sam opór co ja do masła i wygrałaś. Szczerze bardzo ładny jadłospis luźny, bez wyrzeczeń podoba mi się Widać że nie spinasz się jak niektórzy(jeszcze ale już niedługo ja się zaliczam do tej grupy :/ ) że przejedzona nie dojedzona. Jednym słowem niezła inspiracja ten twój jadłospis dla chorych) A tak na boku-Pierożki były polane jakimś jogurtem/śmietaną acoby się lepiej wślizgiwały ?

To nie jest ocena a jedynie wyraziłem swoje zdanie acoby nie było

---------- Dopisano o 06:09 ---------- Poprzedni post napisano o 06:03 ----------

Cytat:
Napisane przez weronikajablonska Pokaż wiadomość
Sniadanie: omlet bananowy (banan + 2 jajka) z jogurtem naturalnym, nektarynką i czereśniami A jakieś płatki/mąka do omletu?

II śniadanie: sok z jabłka, banana, nektarynki i malin+2 kromki chleba bym dał bo sok to jednak sok nie najesz się

Obiad: leczo z ryżem/ziemniakami? może chleb?

Kolacja: 1,5 kromki ciemnego pieczywa z szynką konserwową, camembertem, pomidorem i bazylią Ujdzie

Przekąska: jogurt truskawkowy + może jakieś herbatniczki/lekkie musli do chrupania? Dziewczyny polecą orzechy

W ciągu dnia zjadłam jeszcze jeden rządek gorzkiej czekolady 70%. ok
Nwm na co ten jadłospis ale nawet cierpiąc na zaburzenia widzę że brakuje tu sporo. Poczekaj na opinie bardziej doświadczonych

Edytowane przez fikifiki
Czas edycji: 2015-07-14 o 06:11
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując