Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-14, 08:17   #146
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No tak tylko szkoda, że ram nie umyje

Ja w końcu wywaliłam mopa obrotowego z Biedry i postanowiłam po raz ostatni zaryzykować i kupić mopa obrotowego z Viledy. TO JEST TO! Mop płaski vileda Ultramax był beznadziejny ale Vileda Easy Wring jest bombowy! Nie dość, że ma duża powierzchnię mycia więc podłogi myje naprawdę szybko. Poza tym można go bardzo dokładnie odsączyć z nadmiaru wody, niemal do sucha (z mopa z Biedry lała się woda non stop) i myć panele a nawet ściany. No i końcówkę czyszczącą piorę w pralce, mam dwie na zmianę Z czystym sercem polecam!
Normalnie jakieś wizażowe fluidy, bo dosłownie 3-4 dni temu zaglądałam na ten wątek, ale nie miałam weny żeby napisać post na temat tego mopa. Tak, bo ja również kupiłam w końcu obrotowego mopa Viledy i również bardzo chwalę. Jedyny mały minus: sam materiał mopa mógłby być oczko wyżej pod względem jakości. Nie jest zły, ale może ja miałam większe oczekiwania. Natomiast wykręcanie, wycieranie, pojemność wiadra - super sprawa.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując