Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 20:12   #658
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Wiem jak działa konto na SP... mam normalne kupony, kilka na perfumy, ale takiego o którym mówisz, nie. No chyba że on jest jeszcze w całkiem innym miejscu.

Hm, to dziwne, ja na perfumy mam jeden, ten 1+1 Ale Dioretynka mi pisała, że ona tylko przy kasie powiedziała, że chce skorzystać z tej promocji, podała kartę i pani jej odhaczyła ten kupon, nic nie drukowała. Ja idę jutro, wolę wydrukować, bo nie mam karty przy sobie.

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Już jedna urządzała sobie na yt terapię po toksycznym związku, teraz terapia związkowa i roztrząsanie problemów

Lubię ich, są sympatyczni, ale taki filmik to dla mnie już przegięcie

Przy krzywej kresce w liscie zakupów wyłączyłam. Nie ogarniam tematu.

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nie moge sie powstrzymać:
https://instagram.com/p/3rRA5mOMq7/
paczcie na radzia :3
Radzio <3
Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
No to kliknęłam cały zestaw obag z organizerem. Jak zwykle czuję wyrzuty, że tyle wydałam, zamiast się cieszyć :-/

spoko, ja czuję zazdrość zamiast cieszyć się z Tobą :/


Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja tez ja na miejscu tragarza (Bartka?) kazalabym zmniejszyc ilosc rzeczy. Powaznie. Jeszcze nazwozila żeli, piwa, no nie wyobrazam sobie tego.

Kurcze, przemknęło mi przez myśl, że Bartkowi może szybko trzasnąć kręgosłup od pracy, takich akcji oraz braku dobrej diety i ruchu.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora