Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - No poo - czyli nowa metoda mycia włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-22, 23:18   #318
marvandi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 121
Dot.: No poo - czyli nowa metoda mycia włosów

Jaki sens ma rezygnowanie z szamponów z detergentami, jeśli później traktuje się je sodą? To 100 razy gorsze. Soda jest doskonałym środkiem czyszczącym do czyszczenia zabrudzeń np. To tak jakby myć włosy Cifem. A co do innych sposobów, to nie jestem przekonana. Jak idę umyć włosy to chce mieć je naprawdę umyte, chce czuć świeżość i nie chce, żeby zostało tam ani grama łoju, a moje włosy szybko się przetłuszczają. Nie wyobrażam sobie umycia włosów np. Odżywką. Przecież nie do tego ona służy, nie ma właściwości myjących. Może dla osób których włosy nie przetłuszczają się szybko, taka metoda się jakoś tam sprawdzi. Ale moje włosy może co najwyżej jeszcze bardziej utłuścić. A kilka razy przez przypadek nałożyłam w życiu odżywkę zamiast szamponu i rewelacji nie było.
Uważam, że takie kombinowanie jest bez sensu i lepiej poszukać łagodnego szamponu który przede wszystkim umyje nam włosy niż bawić się nie wiadomo w co. Od nawilżania są odżywki i maski Ale w sumie kto co woli. Ja sama jakiś czas temu przeszłam na naturalną pielęgnację i nabawiłam się tylko straszneeeego łupieżu, dlatego wróciłam do zwykłych kosmetyków. Jednak te SLSy i silikony nie są takie złe jak je malują

Verstuurd vanaf mijn SM-T800 met Tapatalk
__________________
Winter sports!!

Edytowane przez marvandi
Czas edycji: 2015-07-22 o 23:34
marvandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując