Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-25, 10:08   #1183
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

W ogóle Bogusia bez kitu sie gubi. Tyle spotkan w Berlinie, ojacie, to nie byly wakacje:

Hey kochani! Meldujemy że szczęśliwie dotarliśmy do Berlina. Dziś z Bartkiem byliśmy na zakupach w primark i powiem Wam że zawiedliśmy się. Dużo fajniejsze rzeczy są w polskich sklepach a do tego nie jednokrotnie dużo tańsze. W DM kupiłam zapas żeli pod prysznic z Balea reszta naszego wyjazdu będzie przeznaczona na zwiedzaniu i spędzaniu czasu z siostrą


aniolnaresorach@pink_amel ka wiecie ja byłam tam tylko 4 dni wiec trudno mi było latać i szukać dobrego jedzenia czas poświęcaliśmy głównie na zwiedzaniu

i oczywiscie niezawodny bartek

bart2603Pierwsza degustacja niemieckiego piwa w domu przeprowadzona. Werdykt jeden na tak drugie na nie. Moja zona @aniolnaresorach powiedziala ze obydwa sa paskudne. Dlaczego dziewczyny nie lubia piwa?

z innej beczki, rozmowa o retuszu zdjecia do minaiturki filmu z makijażem:

aniolnaresorach@yankumii wiesz po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam że masz w 80% racje. Sama odczuwam ogromne rozczarowanie gdy oglądam topowe makijażystki na yt i stwierdzam że obrazek w miniaturce był całkiem inny niż makijaż w filmie. Aczkolwiek w tym przypadku chciałam tylko podbić kolory i rozjaśnić bo zdjęcia były ciut za ciemne... musze też pogrzebać w aparacie bo być może mam włączona jakaś opcje w której bluruje się zdjęcie (nie pomyślałam nad tym bo zdjęcia zawsze mi się podobały) pozdrawiam

callmenonsenseOj Bogusia... Akurat pamiętam dyskusje pod jednym z twoich filmików, gdzie został poruszony temat wygładzonych zdjęć i zarzekałaś się wtedy, że takie już masz ustawienia aparatu i nie da rady tego zmienić. Nie trafiały do ciebie żadne argumenty dziewczyn, które pisały, że nie ma takiego aparatu który by blurował każde zdjęcie bez możliwości wyłączenia tego.

aniolnaresorach@callmenon sense właśnie po tamtej dyskusji szukałam tych opcji w aparacie a nawet byłam w salonie sony.

XDDDD

dobra, ide na sniadanie, bo hejter mi się włączyl, przepraszam :C
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora